قیمت قهوه هندوراس
,

عرضه ارزان‌ترین قیمت قهوه هندوراس در بازار ایران

متقاضیان خرید عمده قهوه آمریکای جنوبی می‌توانند ارزان‌ترین قیمت قهوه هندوراس را که یکی از بهترین نمونه‌های قهوه تولیدی در آمریکای جنوبی است، از این شرکت سفارش دهند.

قهوه هندوراس به صورت عمده و بدون واسطه عرضه می‌شود. فروش عمده قهوه توسط این شرکت هم به صورت دانه خام و هم به صورت دانه رست است. دانه خام هندوراس کاملا تازه و درجه‌یک است. محصولات رست‌شده نیز تحت شرایطی بسیار مطلوب بو داده شده و بسته‌بندی شده‌اند. همچنین جهت سفارش از هر کجای ایران می‌توانید تنها از طریق تماس با شماره‌ای که در همین مطلب درج شده نسبت به تکمیل خرید اقدام نمایید.

قهوه تولیدی کشور هندوراس از حیث تنوع و ترکیبهای طعمی بسیار مورد پسند است. به همین دلیل صاحبان مراکز رست، پخش‌کنندگان عمده و کافه‌دارها که می‌خواهند طیف متنوعی از ذائقه‌ها را پوشش دهند، می‌توانند این محصول را انتخاب کنند. اگر قصد دارید که یک ترکیب با قهوه هندوراس بسازید نیز پیشنهاد می‌کنیم قهوه کلمبیا و یا قهوه کنیا را به آن اضافه نمایید. چون قهوه هندوراس از نظر اسیدیتی ملایم است و در مقابل قهوه‌های کلمبیا و کنیا اسیدیتی تندتری دارند.

اما در هر صورت اگر می‌خواهید در حجم بالا و به صورت فله ای نیز این محصول را تهیه نمایید، در این شرکت قیمت قهوه هندوراس بسیار پایین‌تر از بازار تمام می‌شود. چون فروش مستقیم و به صورت عمده است.

قیمت قهوه هندوراس

عرضه ارزان‌ترین قیمت قهوه هندوراس

گفتیم که این شرکت فروشنده مستقیم قهوه هندوراس در بازار ایران است. البته باید اضافه کنیم که بخش عمده‌ای از این محصول در کشورهای آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و شرق آسیا مصرف می‌شود. بسیاری از برندهای معتبر نظیر استارباکس، ایلی، لاواتزا، فولگرز، مونت هاگن و دیث واش جزو خریداران عمده قهوه هندوراس هستند.

بنابراین قیمت این محصول در مقایسه با انواع دیگر قهوه آمریکای جنوبی نظیر قهوه کاستاریکا، قهوه السالوادور و قهوه گواتمالا قدری بالاتر است. اما با این حال باید دقت نمایید که برای تهیه محصول قهوه صرفا روی قیمت اتکا نکنید. خوب است اول به کیفیت نیز دقت داشته باشید و آن را در کنار قمیت حتما لحاظ نمایید.

خوشبختانه تولید و فرآوری قهوه هندوراس تجت شرایطی بسیار استاندارد صورت می‌گیرد که کیفیت آن بالا از آب در می‌آید. در این شرکت نیز همه محصولات از تولیدکنندگان معتبر تهیه می‌شود و فرو‌ش‌ها به صورت مستقیم و عمده است. لذا قیمت قهوه هندوراس نیز تقریبا به صورت کف بازار تمام می‌شود.

قیمت قهوه هندوراس

فروش عمده قهوه هندوراس در ایران

گفتیم که این شرکت عرضه‌کننده‌ی پایین‌ترین قیمت قهوه هندوراس در ایران است. این مزیت به دلیل فروش مستقیم و فروش به صورت عمده است. فروش‌های عمده نیز به هر دو شکل دانه خام و دانه رست‌شده صورت می‌پذیرد.

جهت سفارش عمده دانه قهوه هندوراس کافی است که با قسمت فروش تماس بگیرید. ما در قسمت فروش علاوه بر به عمل آوردن هماهنگی‌های لازم جهت دریافت محصول توسط شما، اطلاعات جزیی و تخصصی‌تر را نیز خدمتتان ارائه می‌دهیم.

دانه قهوه هندوراس که در این مرکز به فروش می‌رسد کاملا در شرایطی مطلوب نگهداری شده که کمترین تماسی با هوای آزاد و رطوبت نداشته است. اگر شما در منزل و یا در انباری محل کارتان، دانه قهوه نگهداری می‌کنید، حتما آن را از تماس با هوای آزاد دور نگه دارید. چون اکسیژن با قهوه واکنش داده و سبب کاهش کیفیت آن می‌شود. همچنین رطوبت هوا نیز برای آن بسیار مضر است.

متاسفانه بسیاری از بسته‌بندی‌های غیراستاندارد در فروشگاههای محلی که ممکن است یک بسته قهوه را تا هفته‌ها نیز در قفسه‌های فروشگاه نگهداری کنند، چنین استانداردهایی لحاظ نشده است.

قیمت قهوه هندوراس

مشخصات قهوه هندوراس

همانگونه که می‌دانید کشور هندوراس در آمریکای مرکزی واقع است. این کشور با نیکاراگوئه، السالوادور و گواتمالا مرز مشترک دارد. قهوه تولیدی در هندوراس نیز دقیقا خواصی مشابه انواع قهوه تولیدشده در کشورهای همسایه‌اش دارد. از نظر اسیدیتی پایین و ملایم نیز مشابه قهوه برزیل به نظر می‌رسد. به همین دلیل خوب است با قهوه کلمبیا یا قهوه کنیا ترکیب شود.

از نظر طعمی نیز قهوه هندوراس ترکیبی از مزه‌های آجیلی و شکلاتی را از خود نشان می‌دهد که بسیار متعادل و خالص هستند. مزارع قهوه در کشور هندوراس در ارتفاعاتی بین 1200 تا 1600 متر از سطح دریا واقع‌اند. بادی قهوه هندوراس متوسط است و رایحه‌ی ملایم وانیل و بادام از آن قابل استشمام است.

اگر قصد خرید این محصول را دارید، ارزان‌ترین قیمت قهوه هندوراس را می‌توانید از این فروشنده‌ی مستقیم دریافت نمایید. در ضمن پیشنهاد می‌کنیم که این محصول را به صورت عمده خریداری نمایید. محصولات عمده همیشه تازه‌اند. در صورتی که بسته‌بندی‌های موجود در فروشگاهها ممکن است هفته‌ها و شاید ماهها از تولیدشان سپری شده باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *