فروش دانه قهوه برزیل

فروش دانه قهوه برزیل به صورت عمده

شما اگر خریدار قهوه برزیل درجه‌یک به صورت عمده هستید، قطعا نمایندگی فروش دانه قهوه برزیل بهترین محل برای ثبت سفارش این محصول است.

در نمایندگی فروش عمده قهوه برزیل، این محصول به صورت عمده و با قیمت کف بازار عرضه می‌شود. می‌دانید که قهوه برزیل از مرغوب‌ترین انواع قهوه است که طعم ایده‌آل یک قهوه آمریکای جنوبی اصل را در خود دارد. این محصول برای انواع قهوه اسپرسو و قهوه ترک بسیار مطلوب به نظر می‌رسد.

فروش دانه قهوه برزیل

فروش دانه قهوه برزیل در ایران

در ایران با توجه به مصرف روزافزون قهوه و با توجه به تنوع طعمی انواع قهوه برزیل، خرید عمده این محصول برای صاحبان مراکز رست، کافه‌ها و رستورانها بسیار ایده‌آل است. چون قهوه تولیدی کشور برزیل طعم ملایمی دارد و رایحه‌ی آن بسیار معطر است. بادی این قهوه متوسط تا کامل است. در ضمن پایه‌ی بسیار خوبی برای قهوه اسپرسو است.

همه‌ی مزایا و ویژگیهای مثبتی که برشمرده شد باعث شده تا قهوه برزیل انتخاب نخست بسیاری از حرفه‌های صنعت قهوه باشد. شاهد مثال اینکه غولهای قهوه جهان نظیر استارباکس و ایلی و لاواتزا در کشت قهوه برزیل سرمایه‌گذاریهای فراوانی داشته‌اند. اینها خود گواه این است که این محصول از نظر کیفیت کاملا تضمین شده است.

در این نمایندگی فروش دانه قهوه برزیل نیز این محصول به صورت درجه‌یک، عمده و کاملا اصل عرضه می‌شود. به دلیل پخش مستقیم در نگهداری و انبارداری آن استانداردها کاملا رعایت شده و مطمئن باشید محصولی کاملا تازه و باطراوت را تهیه می‌نمایید.

برای خرید عمده قهوه برزیل تنها کافی است از طریق شماره تماسی که در همین مطلب درج شده با مدیر فروش تماس حاصل نمایید.

فروش دانه قهوه برزیل

عرضه انواع قهوه برزیل

برزیل کشوری پهناور است و مناطق مختلفی از آن تحت کشت قهوه قرار دارد. به همین دلیل تنوع طعمی قهوه تولیدی کشور برزیل پیچیده به نظر می‌رسد. طعمهای متنوع شکلاتی و آجیلی و وانیلی با رایحه‌ای ملایم و معطر از آن قابل تشخیص است. اما مناطق اصلی کشت قهوه در برزیل عبارتند از:

  • باهیا
  • میناس گرایس
  • سائوپائو 
  • اسپریتو سانتو

بخش عمده قهوه برزیل از نوع قهوه عربیکا است. البته بخشی هم نزدیک به 20 درصد از نوع قهوه روبوستا است. قهوه روبوستا برزیل در منطقه اسپریتو سانتو کشت می‌شود. بخشی از قهوه برزیل نیز به صورت پی‌بی است که دانه‌ی چنین نوعی از قهوه درشت‌تر و یکدست‌تر است.

در برزیل انواع گونه قهوه عربیکا نظیر بوربون، تیپیکا، کاتوای، کاتیمور و موراگوگیپ به کشت می‌رسند. یکی از نامهای تجاری شناخته شده قهوه کشور برزیل، قهوه سانتوس برزیل است که اشاره به عنوان بندری به همین نام دارد. از طریق این بندر بخش اعظم قهوه برزیل به سایر کشورهای جهان صادر می‌شود. در مرکز فروش دانه قهوه برزیل خرید همه‌ی انواع نامبرده امکانپذیر است.

فروش دانه قهوه برزیل

ارزان‌ترین قیمت قهوه برزیل اصل

با توجه به عرضه مستقیم، فروش دانه قهوه برزیل توسط این شرکت با ارزانترین قیمت بازار صورت می‌گیرد. در ضمن سفارشها و فروش قهوه در این نمایندگی به صورت عمده است که مشتریانی از سراسر کشور دارد. به همین دلیل گردش خرید و فروشها بالا و در نتیجه قیمت نیز کف بازار است.

بنابراین با خرید قهوه برزیل اصل به قیمتی ارزان در ضمن محصولی مرغوب نیز تهیه می‌نمایید. این مززیت خرید از نمایندگی فروش عمده قهوه برزیل است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *